Dia IC

ASSEMBLEA EXTRAORDINÀRIA I ASSEMBLEA GENERAL AICCV 2021

Escrit per AICCV on .

Assamblea socios 2021 foto 3

El passat 30 de juny de 2021 es van celebrar les Assemblees Extraordinària i General d’AICCV en les quals les persones sòcies que van assistir van poder en primera instància decidir sobre el canvi d'Estatuts de la nostra entitat per a ampliar els Fins de la mateixa i defensar de manera oficial el treball que ja s'estava realitzant prèviament, com és la lluita en favor de les dones, específicament les implantades coclears. I la promoció del voluntariat entre els membres del nostre col·lectiu com a mitjà per a fomentar l'apoderament i la inclusió social.

Assamblea socios 2021 foto 2

 

Posteriorment, en l'Assemblea General i després de l'aprovació del balanç econòmic de 2020 sotmès a una auditoria externa, es van presentar tots els programes que s'estan realitzant actualment en 2021 així com el seu estat de realització.

 

Per a finalitzar, es va procedir a l'elecció de la Junta Directiva, la qual s'ha format comptant amb tres noves incorporacions, Jana Beneito, Carlos Hernández i Miguel Martín. Els assistents van tindre el plaer d'acomiadar a dues persones que han treballat intensament per la nostra associació, com són Juan José *Cristófol i Jesús Benavent, als quals els agraïm tota la labor realitzada per a la millora i el creixement de AICCV.

Totes dues Assemblees van ser accessibles a la comunicació i els assistents van poder seguir-la tant en format en línia com presencial.

La Junta Directiva de AICCV per a l'any 2021 queda composta per:

Presidència: Laia Zamora Amat

Vicepresidència: Carlos Hernández Poveda

Secretaria: José Manuel Gándara Ortiz

Tresoreria: Jana Beneito Molina

Vocalia: Lara Madrid Carrizosa

Vocalia 2: Miguel Martín Marín

A tots ells els desitgem la millor de les sorts en el seu treball en favor de les persones implantades coclears.

Assamblea socios 2021 foto 1

C/ Taula de Canvis, 8 pta.2
46001 Valencia

Tlf: +34.96.202.51.22

aiccv@implantecoclear.org

Usamos cookies para mejorar nuestro sitio web y su experiencia al usarlo. Se han instalado las cookies utilizadas para el funcionamiento esencial de la web. Para leer más acerca de la política de privacidad, vea Política de privacidad.

Política de Cookies